Schedule for the CIF-Southern Section girls soccer playoffs:
**UPDATED MONDAY**
GIRLS SOCCER
DIVISION 1
Second round
Tuesday (Feb. 24), 3 p.m.
Long Beach Wilson at Aliso Niguel, 5 p.m.
Rancho Cucamonga at Santa Margarita
Laguna Hills at Edison. 5 p.m.
Foothill at Los Osos. 5:30 p.m.
Mater Dei at Harvard-Westlake, 5 p.m.
Canyon/A at Chino Hills, 5 p.m.
Long Beach Poly vs. Rosary, at Servite, 3:15 p.m.
Upland at Huntington Beach, 5 p.m.
DIVISION 2
Second round
Tuesday (Feb. 24), 3 p.m.
Oaks Christian at Sunny Hills
Norco at Northwood. at Meadowood Park, 3:15 p.m.
Murrieta Mesa at Bishop Amat
Palos Verdes at Westlake, 5 p.m.
Troy at Newbury Park
Hart at ML King, 5 p.m.
Mira Costa vs. Chaparral, at Temecula Valley High, 3 p.m.
Santiago/Corona at Canyon/CC, 5 p.m.
DIVISION 3
Second round
Tuesday (Feb. 24), 3 p.m.
South Hills at Buena, 5 p.m.
Brea Olinda at Diamond Ranch, 3:15 p.m.
Arroyo Grande at Pacifica
West Torrance at Lancaster
Cypress at Dos Pueblos, 4 p.m.
Warren at Torrance, 5 p.m.
Yorba Linda at Ayala, 5 p.m.
Quartz Hill at Los Altos
DIVISION 4
Second round
Tuesday (Feb. 24), 3 p.m.
Malibu at Serrano
Riverside Poly at Mayfair
St. Margaret’s at Moorpark, 5 p.m.
Notre Dame Academy at Arcadia, 3:30 p.m.
Alemany at Oak Park, 5 p.m.
Santa Monica at San Marino, 3:30 p.m.
Royal at Sage Hill, 5 p.m.
La Mirada at Crescenta Valley
DIVISION 5
Second round
Tuesday (Feb. 24), 3 p.m.
La Quinta at Brentwood
Ocean View at Rio Mesa
Estancia at Colony
La Serna at Linfield Christian, 5 p.m.
Alta Loma at Viewpoint
Palm Desert vs. Calvary Chapel, at Santa Ana Stadium, 3 p.m.
Sierra Canyon at Oxnard
Hemet at Laguna Beach, 5 p.m.
DIVISION 6
Second round
Tuesday (Feb. 24), 3 p.m.
Grand Terrace at Schurr
Sierra Vista at Rialto
Temescal Canyon at Whittier Christian
Gabrielino vs. Summit, at AB Miller High, 3 p.m.
South El Monte at Maranatha
Duarte at San Gorgonio, 3 p.m.
Alhambra at Bloomington
La Sierra at Paloma Valley
DIVISION 7
Second round
Tuesday (Feb. 24), 3 p.m.
Grace Brethren at Pomona
Academy for Academic Excellence at St. Genevieve
Garden Grove at Tarbut V’Torah
Vista del Lago at Big Bear
Alverno at Shadow Hills
Moreno Valley at Carpinteria, 5 p.m.
St. Anthony at Vistamar, 3:15 p.m.
Riverside Prep at Los Amigos